Biz kimiz?

/Biz kimiz?
Biz kimiz? 2017-09-12T21:24:49+00:00

Global Academia Kurucusu Mahmut Sahin ODTÜ Mühendislik Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Kendisi tüm meslek hayatını YÖS sınavları hazırlığı ile geçirmiştir. 1986 yılında başladığı meslek hayatında, ilk önce Türkiye`de çalışmalar gerçekleştirmiş ve 2001 yılından itibaren de Global Academia’yı Almanya`ya taşımış Berlin, Stuttgart ve Köln’de şubeler açmıştır.

 

YÖS sınavlarında büyük rol oynayan Genel Yetenek (IQ) sorularından 30,000’den fazla soru yazmış ve bu sorulardan oluşan yaklaşık 10 adet kitap yayımlanmıştır.

Öğrencileri ile bilgi ve deneyimlerini paylaşmak , YÖS sınav başarısını arttırmak için gereken tüm konuları, soruları ve örnekleri, konu odaklı YÖS Kitapları –Hazırlık Seti’nde birleştirerek size sunmaktadır.

 

GLOBAL ACADEMIA YÖS KITAPLARI , YÖS sınav formatında da olduğu gibi % 60 IQ (Genel Yetenek), % 40 Matemetik sorularını baz alarak hazırlanmıştır. IQ konuları okullarda ders olarak islenen bir konu değildir. Dünya üzerinde pek çok IQ Testleri bulunmaktadır ancak Mahmut SAHIN koordinasyonunda Global Academia Yayınları ekibi sizlere YÖS Sınavı odaklı bir set sunmaktadır.

 

UNUTMAYIN

Sınavlarda başarılı olmak için matamatiksel zekanın yanında motivasyon da çok önemlidir.